Co mi zrobisz, jak przyłapiesz mnie na…?

– Co byś zrobiła, gdybyś przyłapała mnie na zdradzie?- mąż pyta żonę – otrułabyś mnie?
– Myślisz, że jestem głupia? Nie dość, że zdradzona, jeszcze będę siedziała
w więzieniu?
– Co byś zrobiła? – dopytuje się mężczyzna.
– Obrzydziłabym ci życie – odpowiada żona – po czym dodaje..
czepiałabym się każdego drobiazgu, krzyczałabym na ciebie o byle co,  zachowywałabym się, jak prawdziwa zołł …..
chciała  mówić dalej, ale małżonek przerwał jej w pół słowa ..
– Aaaaaa to nic nowego, już się przyzwyczaiłem   🙂

Kobieta zastygła z otwartymi ustami…

****

budda

20 uwag do wpisu “Co mi zrobisz, jak przyłapiesz mnie na…?

   1. Wytrzymał , ponieważ kochał, być może liczył na jej poprawe. Miłość pcha do poświęcania się dla niej i dla siebie, aby tylko z nią być. Nie rozumiesz tego?

    Polubienie

    1. Nie do końca rozumiem, bo dla mnie miłość to uczucie obustronne , a jeżeli kocha tylko jedna strona i poświęca się tylko jedna, wtedy uczucie jest trochę ubogie, jakby okaleczone, niepełne. Ale..jeżeli chce się poświęcić, to już nie moja sprawa:)

     Polubienie

  1. Maju to, co mówi kobieta, a co zrobi, to dwie, czasem trzy inne sprawy:))) Najciekawsza była postawa faceta, który wszystko przyjął ze stoickim spokojem, jakby nic gorszego nie mogło go spotkać, niż to, co jest teraz. Może więc zdradzać, nic się nie zmieni:))
   Przyjemnego wieczoru:)

   Polubienie

 1. Zdrada zdradzie nierówna. Są momenty że warto po tym pocierpiec. Trucizna złości zabija zloszczącego się. WARTO zapamiętać . Pozdrawiam.

  Polubienie

  1. Jerzy za chwilę przyjemności oddasz swój święty spokój? Naprawdę ?:))
   Często złościmy się, rzucając obelgami w naszego domniemanego wroga, a nie wiemy, że złość szkodzi przede wszystkim nam samym. Wróg może nigdy tych przekleństw nie usłyszeć, może nawet nie wiedzieć o tym , co odczuwamy. Najlepszy jest spokój i wybaczenie:)
   Również pozdrawiam:)

   Polubienie

 2. Jest taki czas, gdy masz dosyć źony, dookoła widzisz piękne koleżanki, miłe, sympatyczne, gdy ona wciąż kręci nosem. Potem tęsknisz, żałujesz głupoty, wracasz. Los wiąże nas w pary , chyba tak musi być, że mamy swój przydział, nie my wybieramy, w przeciwnym razie wybieralibysmy nasze ideały, nikogo innego. Pzdr.

  Polubienie

  1. Janusz często trudno o trafne wybory, ponieważ na początku eksponujemy swoje zalety, ukrywamy wady(nie wszyscy). Uważamy, że robimy dobrze, bo chcemy zdobyć drugą osobę, chcemy się jej podobać, ale tak naprawdę szkodzimy sobie, bo zakładamy piękne maski, wprowadzamy partnerów, partnerki w błąd. Oni myślą, że mają przed sobą ideał. Potem maski opadają i ukazuje się…. wiadomo co. Niektórzy już nawet nie wiedzą kim są i jacy są. Na każdą okazję mają odpowiednią maskę. Jak w takim przypadku wybrać swój ideał? Najpierw trzeba by pozrywać wszystkie maski, a to nie jest proste 🙂

   Polubienie

 3. Kobieta zmienna jest. Raz niewinna , jak gołąbek, raz sprytna, jak lis, to znowu drapieżna , jak sęp, czy niebezpieczna, jak żmija grożąca jadem. Lepiej nie pytać, co zrobi. Sama nie wie, działa w desperacji. Uderza z nienacka, żeby znowu przymilić się , jak kocica.

  Polubienie

  1. Maryjko każda kobieta jest inna. Jedna dużo mówi, a mało robi, natomiast inna nic nie powie tylko działa, albo wybacza. Nic nie jest do końca przesądzone, póki nie stanie się faktem:)

   Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s