14 uwag do wpisu “7. PSI ŻYWOT(2)

    1. Tak, jest stosunkowo młody i ma czas, żeby nauczyć się wielu rzeczy. Na razie przekopał ogród, wszystko zdemolował, z róż na siatce zostały tylko strzępki, bo kwiaty pożerał, a łodygi łamał. Na razie zostawiamy to wszystko, bo na każdą zakopaną dziurę wykopie dwie nowe:))

     Polubienie

     1. Miałam kiedyś takiego kopacza :)). Dziury do dziś świecą po jego robocie. Był większy od twojego, mieszaniec wilka z tym…no, co nazywają mordercami. Ale łagodny jak baranek. Mimo to siał postrach na innych swoim wyglądem :)) Wabił się Hektor. Został uśpiony za namową Starszej. Mnie wtedy nie było. Straszna z niej baba! Szkoda go.
      Twój jeszcze się wyrobi. Jak na swój wiek jest kolosem :))

      Polubienie

      1. Czasem pies, czy inne stworzenie wygląda na groźne, a jest milusie. Mój milusi jest tylko dla rodziny, jakby wyczuwał, kto jest kto, bo wobec obcych zachowuje się, jak bestia broniąca swojego terytorium. Nie uczymy go agresji, więc tym bardziej dziwi mnie zaciekłość, z jaką startuje, gdy ktoś zbliży się do ogrodzenia.
       Weterynarz też powiedział, że pies jest duży, jak na wiek i swoją rasę. Myślę, że to skutek odpowiednich warunków do życia. Biega, bawimy się z nim, gotujemy mu codziennie jedzonko, jest zadowolony, więc dobrze się rozwija.
       Niektórzy uważają, że uśpić zwierzę to nic takiego. Widać nie za bardzo kochają zwierzęta.
       Mam nadzieję, że wraz z wiekiem mój zmądrzeje i „wyrobi się” :)))
       Miłego dnia Maju:)

       Polubienie

  1. To prawda. Niektórzy, ze strachu przechodzą po drugiej stronie ulicy. Zdarzyło się, że jeden z przechodniów podskoczył, gdy zbliżył się do bramy, a pies nagle wyskoczył i zaszczekał 🙂

   Polubienie

  1. Dziękuję w imieniu psiny:) Psotnik.. to mało powiedziane, raczej szkodnik, pies demolka, ale zalety przeważają. Mamy z nim sporo radochy, więc szkodzenie staramy się ignorować. Dojrzeje, zmądrzeje:)

   Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s